bilgi@burcbilisim.com + 90 212 221 63 27

Web Tasarım

WEB TASARIM 

Sizi hangi renk temsil ediyor? Hangi çizgi, hangi kurgu sizi gerçekten anlatıyor? Bunu biz oluşturabiliriz ‘in ötesinde, SİZİN GERÇEK AMAÇLARINIZ DOĞRULTUSUNDA SİZE GEREKEN NE İSE BİZ BUNU KURGULAMAK VE SUNMAK İSTİYORUZ. Ticari ve tanıtıcı faaliyetlerinizi internet ortamında büyük kitlelere en doğru şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir web sitesi sizi önce bulunduğunuz şehre, daha sonra yaşadığınız ülkeye ve belkide  tüm dünyaya tanıtacaktır.

Burada önemli olan yapılacak çalışmayla ulaşılabilir bir amaca ulaşmaktır. Web Sayfaları doğru ve etkin kullanıldığında bu amaçlara ulaşmanın en önemli yöntemlerinden biridir.

İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek müşterilerinizle ile aranızda köprü kurmanızı sağlayacak bir ortam oluşturacaksınız.

Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.

Dinamik Web Sitesi Tasarımı
Bu alanda en çok ihtiyaç duyulan Dinamik Web Sitelerinde ise diğer adıyla ” İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) ” tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılım sistemi mevcuttur. Site içerisinde her hangi bir konunun başlığı veya içeriği değişecekse, bunu web sitesinin yönetim panelinden ilgili konu başlığını seçip birkaç işlemde tüm değişiklikler yapılabilir. Böylece normalde dakikalarca harcanacak emek ve uğraşın süresi saniyelere indirilir. Üstelik tüm değişiklikler site içerisinde anında yayında olur.

Web sitesi günümüz şartlarında en etkili en dinamik reklam ve tanıtım aracıdır. Dinamik bir web sitesisayesinde müşterileriniz ile online iletişim sağlayabilir veya yeni müşteriler edinebilirsiniz. Web sitenize dünyanın her yerinden ziyaretçiler girebilir ürünlerinizi ve firma bilgilerinizi rahatlıkla inceleyebilirler.

KURUMSAL WEB TASARIM ÇALIŞMASINDAN BEKLENEN ÖZELLİKLER

 • Özgün, kreatif ve kurumsal kimliğinizi yansıtır bir yapısı olmalıdır.
 • Web Tasarım gündemin modern yüzünü yansıtmalıdır..
 • Web sitenizin kolay, hızlı ve kullanımı kolay bir yönetim paneli bulunmalıdır.
 • Siteniz Google Arama Motorunda ilk sayfaya çıkmak istediğiniz kelimelere uyumlu bir şekilde programlanmalıdır.
 • Sitenize giren ziyaretçiler, vermek istediğiniz mesajı rahatça algılayabilmeliler.
 • Web siteniz üzerinden firmanız ile rahatça iletişime geçilebilmeli.
 • Web siteniz tüm web browserlardan sorunsuz görüntülenebilmeli.
 • Web siteniz mobil, tablet gibi aygıtlardan rahatça ziyaret edilebilmeli.
 • WEB SAYFASI İÇERİK YÖNETİMİ VE GÜNCELLEMELER 

  Evet web siteniz yapıldı. Doğru teknoloji ve yöntemlerle mi yapıldı ? Ne kadar etkin kullanıyorsunuz. Girdiğiniz içerikler arama motorları tarafından olumlu karşılanıyor mu? Google Sıralamasında rakipleriniz arasında hedeflediğiniz yerde misiniz ? Web Sitenizi içerik açısından zengin tutuyor musunuz ? Bunların hepsi sistematik bir çalışma ve düzenli içerik yönetimi sayesinde sizi başarıya ulaştıracak faktörlerdir.

  ...

  Your email address will not be published.