bilgi@burcbilisim.com + 90 212 221 63 27

Danışmanlık ve Destek Hizmetleri, Danışmanlık ve destek faaliyetleri günümüz şartlarında firmaların ve kuruluşların stratejilerinde önemli bir yer tutmaktadır. Bilişim teknolojilerinin yaygınlaşması ile kuruluşların gelişim sürecindeki en önemli destek kaynağı; bilişim dünyasının imkanlarını doğru şekillerde kullanarak ilerlemektir. Bilişim ve İnternet dünyasındaki adımlarınızda sizlere çözüm öneri üreterek, verimli ve güncelliğini her zaman koruyan adımlar atmanızı sağlıyoruz.

Çözümlerimiz

 • Web Sayfanız yok ise; hedeflerinizi ve amacınızı belirlediniz mi ? Amaçlarınıza tam olarak uygun bir web sayfası işinizi görecektir. Web Sayfanız var ise; sayfanızın verimliliği nedir? Amacınıza ulaşabildiniz mi ? Google analizlerini ve sitenize girişleri analiz ediyor ve eksikleri tarafınıza bildiriyoruz.
 • Kurumsal bakım ve destek taleplerinize çözümler üretiyoruz.
 • Web Sitenizin teknik ve yazılımsal sorunlarında çözüm ortağınız oluyoruz.
 • Web Sitesi İçerik Yönetimi ve Güncellemeler.
 • Mailing Tasarımları.
 • Proje ve Çözüm Ortaklığı.


 • Kurumsal kimlik, tanıtım ve sektöre pazarlamada bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etmesini sağlayacak, kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem, logo'dan ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan, tabelaya, web sitesinden faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır.

  Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu bu kimlik imajını pek değiştirmek istemez.Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temel amacı firma logo veya amblemi üzerine kurulmuştur. Logo ve amblem renklerinin her durumda aynı değerde basılması, fontların hiçbir zaman değişmemesi bu çalışmanın temelini oluşturur.Özellikle renk bilgisinin taşınması, değişmemesi için renklerin numaraları belirtilir.Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.
  Hosting Hizmetleri, Hosting Hizmetleri kapsamında web sayfanızı kendi serverımıza taşıyarak yıl boyunca sizlere bu hizmeti yüksek güvenlik ve kaliteli hız akışıyla sağlıyoruz. Herhangi bir sıkıntı veya sorunda teknik ekibimiz en hızlı müdaheleleri gerçekleştirerek işlemlerinize devam etmenizi sağlıyor.

  WEB TASARIM 

  Sizi hangi renk temsil ediyor? Hangi çizgi, hangi kurgu sizi gerçekten anlatıyor? Bunu biz oluşturabiliriz 'in ötesinde, SİZİN GERÇEK AMAÇLARINIZ DOĞRULTUSUNDA SİZE GEREKEN NE İSE BİZ BUNU KURGULAMAK VE SUNMAK İSTİYORUZ. Ticari ve tanıtıcı faaliyetlerinizi internet ortamında büyük kitlelere en doğru şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir web sitesi sizi önce bulunduğunuz şehre, daha sonra yaşadığınız ülkeye ve belkide  tüm dünyaya tanıtacaktır.

  Burada önemli olan yapılacak çalışmayla ulaşılabilir bir amaca ulaşmaktır. Web Sayfaları doğru ve etkin kullanıldığında bu amaçlara ulaşmanın en önemli yöntemlerinden biridir.

  İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil, yatırım olduğunu düşünerek müşterilerinizle ile aranızda köprü kurmanızı sağlayacak bir ortam oluşturacaksınız.

  Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.

  Dinamik Web Sitesi Tasarımı
  Bu alanda en çok ihtiyaç duyulan Dinamik Web Sitelerinde ise diğer adıyla ” İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) ” tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılım sistemi mevcuttur. Site içerisinde her hangi bir konunun başlığı veya içeriği değişecekse, bunu web sitesinin yönetim panelinden ilgili konu başlığını seçip birkaç işlemde tüm değişiklikler yapılabilir. Böylece normalde dakikalarca harcanacak emek ve uğraşın süresi saniyelere indirilir. Üstelik tüm değişiklikler site içerisinde anında yayında olur.

   

  Web sitesi günümüz şartlarında en etkili en dinamik reklam ve tanıtım aracıdır.  Dinamik bir web sitesisayesinde müşterileriniz ile online iletişim sağlayabilir veya yeni müşteriler edinebilirsiniz. Web sitenize dünyanın her yerinden ziyaretçiler girebilir ürünlerinizi ve firma bilgilerinizi rahatlıkla inceleyebilirler.


  KURUMSAL WEB TASARIM ÇALIŞMASINDAN BEKLENEN ÖZELLİKLER

 • Özgün, kreatif ve kurumsal kimliğinizi yansıtır bir yapısı olmalıdır.
 • Web Tasarım gündemin modern yüzünü yansıtmalıdır..
 • Web sitenizin kolay, hızlı ve kullanımı kolay bir yönetim paneli bulunmalıdır.
 • Siteniz Google Arama Motorunda ilk sayfaya çıkmak istediğiniz kelimelere uyumlu bir şekilde programlanmalıdır.
 • Sitenize giren ziyaretçiler, vermek istediğiniz mesajı rahatça algılayabilmeliler.
 • Web siteniz üzerinden firmanız ile rahatça iletişime geçilebilmeli.
 • Web siteniz tüm web browserlardan sorunsuz görüntülenebilmeli.
 • Web siteniz mobil, tablet gibi aygıtlardan rahatça ziyaret edilebilmeli.

 • WEB SAYFASI İÇERİK YÖNETİMİ VE GÜNCELLEMELER 

  Evet web siteniz yapıldı. Doğru teknoloji ve yöntemlerle mi yapıldı ? Ne kadar etkin kullanıyorsunuz. Girdiğiniz içerikler arama motorları tarafından olumlu karşılanıyor mu? Google Sıralamasında rakipleriniz arasında hedeflediğiniz yerde misiniz ? Web Sitenizi içerik açısından zengin tutuyor musunuz ? Bunların hepsi sistematik bir çalışma ve düzenli içerik yönetimi sayesinde sizi başarıya ulaştıracak faktörlerdir.

  http://www.goabilisim.com/images/hizmetler/seo-calismasi.jpg GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA ÖN PLANA ÇIKIN

  Google doğal arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda yer alması için yapılan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmasında web sitenizde uygulanacak değişiklikler ile web siteniz doğal arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alır. Temel olarak SEO uzmanlarımız web siteniz için anahtar kelimeleri belirler, sitenizin analizlerini ve rakip analizlerini gerçekleştirerek, gerekli site içi optimizasyon ve dışı optimizasyonları oluşturarak, arama motoru sonuçlarında sizin için seçilen anahtar kelimelerde zirveye ulaşmanız için gereken optimizasyon çalışmalarını başlatır. Bu optimizasyon çalışmaları Google'da ilk sıralarda kalıcı olmanıza yöneliktir. Arama motoru optimizasyonu ' nun asıl önemi sitenizin arama sonuçlarında çıkarak yapmış olduğunuz çalışmaların değer kazanması ve sizi hedefe doğru yaklaştırmasıdır.

  WEB TABANLI YAZILIM UYGULAMALARI

  Günlük işlerinizi sistematik bir düzen ile, hızlı, pratik, güvenli bir otomasyona dönüştürmek üzere size özel geliştirmeye açık web tabanlı uygulamalar hazırlıyoruz.

  Web yazılım uygulamaları ile internet sitenize dinamizm katmak ve sitelerin kullanıcılar tarafından yönetilmesini sağlamak için verilen hizmettir. Sizin taleplerinize göre değişkenlik gösteren ve oldukça esnek olan web programlama ile yürütmekte olduğunuz işi tümüyle internete yansıtabilir, tüm sisteminizi ve verilerinizi webten 7/24 ve interneti bulunan herhangibir yerden kontrol edebilirsiniz.


  MOBİL WEB SAYFALARI VE MOBİL UYGULAMALAR

  Günlük işlerinizi sistematik bir düzen ile, hızlı, pratik, güvenli bir otomasyona dönüştürmek üzere size özel geliştirmeye açık web tabanlı uygulamalar hazırlıyoruz.

  http://www.goabilisim.com/images/hizmetler/seo-calismasi.jpg GOOGLE VE DİĞER ARAMA MOTORLARINDA ÖN PLANA ÇIKIN

  Hedef kitleniz Google arama motorunda ürün ve hizmetleriniz ile alakalı anahtar kelimelerden birini aradığında, reklamınızın arama sonuçlarının yanında ve üstünde gösterilir. Reklamlarınız Google’da istediğiniz anahtar kelimelere aratıldığında ilk sayfada görünür. Dilediğinizde reklam metinlerinde ve anahtar kelimelerde değişiklikler yapabilir, yeni kampanyalarınızı Türkiye’deki ve dünyadaki Google kullanıcılarına duyabilirsiniz. Google AdWords’te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir. Sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir ve reklamınızın etkisini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Reklam bütçenizi günlük/aylık limitlere bölerek, ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.

  http://www.goabilisim.com/images/hizmetler/seo-calismasi.jpg FACEBOOK REKLAMLARI

  Facebook, firmalar ve işletmeler için her bütçeye uygun reklam vermeye imkan tanıyan tıklama ve gösterim bazlı internet reklam seçenekleri sunmaktadır. Reklamınızın görüntüsü Facebook kullanıcılarının ekranlarında sağ kısımda yer almaktadır. Facebook’un eşsiz demografik hedefleme (ülke/şehir, yaş, cinsiyet, ilgi alanı) seçenekleri sayesinde sadece nitelikli hedef kitleye reklam yapın. Doğru hedeflemeyle marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırırsınız. Facebook reklamlarında sadece tıklayıp sayfanızı ziyaret eden kullanıcı için ödeme yapar ve günlük bütçenizi belirleyebilirsiniz.