bilgi@burcbilisim.com + 90 212 221 63 27

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık ve Destek Hizmetleri, Danışmanlık ve destek faaliyetleri günümüz şartlarında firmaların ve kuruluşların stratejilerinde önemli bir yer tutmaktadır. Bilişim teknolojilerinin yaygınlaşması ile kuruluşların gelişim sürecindeki en önemli destek kaynağı; bilişim dünyasının imkanlarını doğru şekillerde kullanarak ilerlemektir. Bilişim ve İnternet dünyasındaki adımlarınızda sizlere çözüm öneri üreterek, verimli ve güncelliğini her zaman koruyan adımlar atmanızı sağlıyoruz.

Çözümlerimiz

 • Web Sayfanız yok ise; hedeflerinizi ve amacınızı belirlediniz mi ? Amaçlarınıza tam olarak uygun bir web sayfası işinizi görecektir. Web Sayfanız var ise; sayfanızın verimliliği nedir? Amacınıza ulaşabildiniz mi ? Google analizlerini ve sitenize girişleri analiz ediyor ve eksikleri tarafınıza bildiriyoruz.
 • Kurumsal bakım ve destek taleplerinize çözümler üretiyoruz.
 • Web Sitesi İçerik Yönetimi ve Güncellemeler.
 • Mailing Tasarımları.
 • Proje ve Çözüm Ortaklığı.
 • Kurumsal kimlik, tanıtım ve sektöre pazarlamada bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etmesini sağlayacak, kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem, logo’dan ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan, tabelaya, web sitesinden faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.

  Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu bu kimlik imajını pek değiştirmek istemez.Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temel amacı firma logo veya amblemi üzerine kurulmuştur. Özellikle renk bilgisinin taşınması, değişmemesi için renklerin numaraları belirtilir.Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.

  Hosting Hizmetleri, Hosting Hizmetleri kapsamında web sayfanızı kendi serverımıza taşıyarak yıl boyunca sizlere bu hizmeti yüksek güvenlik ve kaliteli hız akışıyla sağlıyoruz. Herhangi bir sıkıntı veya sorunda teknik ekibimiz en hızlı müdaheleleri gerçekleştirerek işlemlerinize devam etmenizi sağlıyor.

  ...

  Your email address will not be published.